Cel i Misja

Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług. Stosujemy rozwiązania techniczne zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami i zaleceniami GMP, ale też optymalnymi z punktu widzenia kosztów. Naszą misją jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu realizacji ich planów dotyczących nowych inwestycji lub modernizacji już istniejących zakładów.

cel i misja

Magfarm Group

Magfarm Group została utworzona w 2015 roku przez dwie współpracujące ze sobą od lat firmy: Magfarm i Matex Controls. Dla naszych Klientów łączymy doświadczenie w projektowaniu, realizacjach, modernizacjach i kwalifikacjach zakładów przemysłu farmaceutycznego, suplementów diety i hurtowni farmaceutycznych. W ramach połączenia staliśmy się firmą komplementarną, dostarczającą usługę w pełnym zakresie wymaganym do osiągnięcia celu inwestycji.
Stanowimy zespół składający się z około 100 osób – architektów, inżynierów i specjalistów posiadający wysokie kwalifikacje, interdyscyplinarną wiedzę oraz doświadczenie. Posiadamy własne wielobranżowe biuro projektowe. W naszych działaniach kierujemy się zawsze dobrem i preferencjami naszych Klientów. Jesteśmy członkami ISPE. Naszą pracę opieramy na modelu procesowym opracowanym zgodnie z najnowszymi standardami ISO.

magfarm group

Matex Controls

Firma Matex Controls powstała w 2003 r. jako jednoosobowe biuro projektowe automatyki budynkowej. Pomysłodawcą i założycielem był Marcin Michalski. Dynamiczny rozwój działalności, zarówno pod względem skali, jak i wachlarza świadczonych usług związanych z infrastrukturą budynków komercyjnych , doprowadził do założenia spółki kapitałowej Matex Controls Sp. z o.o. w 2011 r. Jedynymi udziałowcami spółki są Marcin Michalski i Radosław Stojek. W chwili obecnej funkcjonują równolegle dwa podmioty, Matex Controls Sp. z o.o. i Matex Controls Marcin Michalski.

Link do strony: www.matexcontrols.pl

matex

Magfarm

Magfarm Sp. z o.o. to firma zarejestrowana w 2002 roku (kontynuacja GMProjekt Plus Sp. z o.o., zmiana nazwy od 2008 roku). Główny obszar działań to projektowanie, kwalifikacje i walidacje, szkolenia i konsultacje. Firma specjalizuje się w projektach technologii zgodnych z Dobrymi Praktykami Wytwarzania i Dobrymi Praktykami Dystrybucyjnymi.

Link do strony: www.magfarm.pl